SARAMONIC BLİNK 500 PRO B2 MICROPHONE(TX+TX+RX)
SARAMONIC BLİNK 500 PRO B2 MICROPHONE(TX+TX+RX)
SARAMONIC BLİNK 500 PRO B2 MICROPHONE(TX+TX+RX)
SARAMONIC BLİNK 500 PRO B2 MICROPHONE(TX+TX+RX)
SARAMONIC BLİNK 500 PRO B2 MICROPHONE(TX+TX+RX)
SARAMONIC BLİNK 500 PRO B2 MICROPHONE(TX+TX+RX)
SARAMONIC BLİNK 500 PRO B2 MICROPHONE(TX+TX+RX)

SARAMONIC BLİNK 500 PRO B2 MICROPHONE(TX+TX+RX)

Marka : Saramonic
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺3.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.299,00(KDV Dahil)
Aynı Gün Kargoda

Saramonic Blink500 Pro B2 MICROPHONE (TX+TX+RX) (Kablosuz Yaka Mikrofonu Sistemi)

 Çift konuşmacı için kablosuz hem el hem yaka mikrofonu

 100 metreye kadar çekim imkanı

 8 saate kadar pil ömrü                                                                                       

 Dijital 2,4 GHz bandından hızlı ve güvenilir bağlantı                               

 OLED ekran                                                   

 Harici mikrofon girişi                                                                                     

 Kulaklık girişi                                                      

 Seçilebilir Mono/Stereo modu 

 Pakete deadcat, windscreen ve yaka mikrofonu dahildir    

Standart Blink 500'ün ultra kompakt ve kullanımı son derece kolay doğasını, net OLED ekranlar, mono / stereo çıkış modları,% 60 daha uzun pil ömrü ve çalışma aralığını ikiye katlama gibi üst düzey lükslerle birleştiren Saramonic Blink 500 Pro B2 gerçek kablosuz mikrofon sistemi, bütçe bilincine sahip içerik oluşturuculara, run-and-gun kameramanlarına ve mobil gazetecilere iki konuyu fotoğraf makinenize, video kameranıza, akıllı telefonunuza veya tabletinize kaydetmek için profesyonel düzeyde, her şey dahil bir çözüm sunar.

Blink 500 Pro B2, yalnızca kameralar ve mobil cihazlardaki yerleşik mikrofonlara kıyasla önemli ölçüde iyileştirilmiş ses kalitesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek sinyal-gürültü oranı ve daha hassas entegre ile orijinal Blink 500'ün ses kalitesini yükseltir. mikrofon. Artı, Pro verici artık sese dokunmak zorunda kalmadan anında sessize alma / sessize alma işlemleri için dokunsal bir fonksiyona sahiptir ve alıcı, kayıt cihazınızla bağlantıyı kesmeden gerçek zamanlı ses izlemeye izin vermek için ayrı hat ve kulaklık çıkışlarına sahiptir.

Blink 500 Pro B2 dijital sistemi, herkes için kutudan çıkar çıkmaz çalışabilirlik sağlar; Hızlı tek tıkla eşleştirme ve dahili 8 saatlik piller sayesinde, zaman alan yapılandırma yerine içeriğinize odaklanabilirsiniz. Ekstra uzun çekimler için vericilere ve alıcıya dahili pilleri veya USB aracılığıyla güç verin. Pillerin şarj edilmesi USB aracılığıyla veya vericileri ve alıcıyı birlikte verilen hızlı şarj çantasına düşürerek yapılabilir.

Eşit derecede basit, küçük ve çok yönlü olan Blink 500 Pro B2, herhangi bir konumda mevcut ve net konuşmayı kaydetmek için gereken her şeyi sağlar. İki klipsli vericiye (her biri yerleşik bir mikrofona ve bir klipsli omni yaka mikrofona sahip), entegre klipsli ve pabuçlu bir çift kanallı alıcıya, çoklu şarj ve ses kablolarına, köpük ve tüylü ön camlara sahip oluyorsunuz ve o özel şarj çantası. İster bir run-and-gun kameraman, bir YouTube içerik oluşturucu veya hevesli bir vlogger olun, Blink 500 Pro B2 kablosuz sesinizi anında profesyonel hale getirebilir.

Blink 500, Blink 500 Pro'ya karşı

Bir dizi profesyonel düzeyde özellik ile Blink 500 Pro, dünyanın dört bir yanındaki güçlü kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap ediyor. Standart Blink 500 ile aynı 2,4 GHz çalışma frekansını ve küçük fizikselliği paylaşmasına rağmen, Blink 500 Pro şaşırtıcı geliştirmelerle doludur.

% 60 daha uzun pil ömrü

Çalışma aralığını ikiye katlayın

Alıcının ve vericinin aynı anda hızlı şarj edilmesi için 3 yuvalı şarj kutusu

Net, bilgilendirici OLED ekranlar

Ayrı 3,5 mm ana ve kulaklık alıcı çıkışları

Seçilebilir mono veya stereo alıcı çıkış modu

3,5 mm verici girişi mikrofon veya hat seviyesinde sinyali kabul eder

Dokunsal verici susturma işlevi

Artan sinyal-gürültü oranı

Vericinin yerleşik mikrofonu için yüksek hassasiye

 

Dış mekan kullanımı için ideal olan vericiler için tüylü ön camlar

Blink 500 Pro B2'yi Paketinden Çıkarma

Her bir ultra kompakt klipsli vericiyi, yerleşik mikrofon elemanıyla gerçek bir kablosuz mikrofon olarak veya birlikte verilen klipsli yaka mikrofonu ile bodypack vericisi olarak kullanın.

Ultra kompakt çift kanallı alıcı, size veya kameranıza esnek bir şekilde yerleştirmek için bir ayakkabı montajına sahip entegre bir klips içerir. Bir kamera, video kamera, akıllı telefon veya tablete uygun şekilde bağlanmayı sağlamak için iki farklı ses kablosu sağlanmıştır.

Güvenilir kablosuz ses işlevine anında erişmek için alıcı ve vericileri açın ve tek tıklamayla eşleştirmeyi kullanın.

Dahili pillerini rahatça şarj etmek ve OLED ekranlarında gerçek zamanlı şarj durumunu görüntülemek için alıcı ve vericileri birlikte verilen hızlı şarj çantasına koyun.

Bağlanın, Güç Verin ve Devam Edin

Alıcı ve vericiler tek bir tıklama ile kolayca eşleştirildiğinde, Blink 500 Pro sisteminin herkes için her yerde kullanımı rahat ve kolaydır. Videografçılar, vlogger'lar, YouTuber'lar ve mobil gazeteciler Blink 500 Pro'nun güçlü çalıştırma tarzından yararlanacak.

Gelişmiş teknoloji, kesintileri önlemek için kanal değiştirme gibi karmaşık görevleri görünmez bir şekilde yerine getirir ve sizi sıkıcı manuel yapılandırma gerektirmeyen aerodinamik ve basit bir sistemle bırakır.

Kaliteli Ses

Blink 500 Pro sistemleri, size bütçeye uygun bir fiyata kaliteli ses sunmak için 24-bit / 44.1 kHz çözünürlüğü kullanır - dünya çapında ses mühendisleri tarafından kullanılan aynı ses standardı.

Kameralardaki ve mobil cihazlardaki yerleşik mikrofonlarla karşılaştırıldığında Blink 500 Pro sistemleri, daha az gürültüyle önemli ölçüde iyileştirilmiş doğruluk ve netlik sunar.

Özneleriniz çok farklı ses seviyelerinde konuşabileceğinden, Saramonic, sinyal seviyesinin hızlı ve zahmetsizce ayarlanmasını sağlamak için Blink 500 Pro TX'i özel kazanç düğmeleriyle donattı. Sesi ayarlamak zorunda kalmadan sinyali aceleyle kesmek için dokunsal sessize alma işlevini kullanın.

Kamera ön amplifikatörlerinin genellikle gürültülü olduğunu bilen Blink 500 Pro RX'in ana 3,5 mm çıkışı, ayarlanabilir mikrofon seviyesinde sinyal gönderir, böylece kameranızdaki kazancı kranklamak zorunda kalmazsınız. Ayrı bir 3,5 mm kulaklık bağlantı noktasıyla Blink 500 Pro RX, hızlı monitör kontrolleri ve sorun giderme için aynı anda kulaklıkları çalıştırabilir.

Alıcı, sinyalin bir vericiden cihazınızın her iki giriş kanalına (mono mod aracılığıyla) veya iki vericiden cihazınızın ayrı giriş kanallarına (stereo mod aracılığıyla) uygun şekilde beslenmesine izin veren seçilebilir bir mono / stereo çıkış moduna sahiptir.

1 veya 2 Kişilik Çekimler için Mükemmel

Blink 500 Pro RX, çift kanallı bir alıcı olduğu için, her iki Blink 500 Pro TX kablosuz vericiyi aynı anda idare edebilir. Bunun ötesine geçmeniz gerekiyorsa, 36 adede kadar kablosuz mikrofonu barındırmak için aynı anda 18 Blink 500 Pro sistemini kullanabilirsiniz.

Her Blink 500 Pro sistemi, bir çift kanallı alıcı ve iki adede kadar verici içerebilir.

Gerçek Kablosuz Çalışma için Dahili Mikrofon

Blink 500 Pro TX, net ve doğal ses tonu yakalayan omni alma düzenine sahip dahili bir minyatür yoğunlaştırıcı mikrofona sahiptir. Vericinin ultra kompakt muhafazası sayesinde, onu giysinize takabilir, bir gömlek cebine kaydırabilir, bir podyum üzerine yerleştirebilir veya elinizde tutabilirsiniz. Standart Blink 500 TX'deki yerleşik mikrofonla karşılaştırıldığında, Pro'nun yerleşik mikrofonu, daha güçlü bir sinyal seviyesi üretmek için daha yüksek hassasiyet sunar.

Vericinin 3,5 mm girişi, mikrofon veya hat hattı sinyalini kabul edebilir, bu da onu yaka mikrofonu veya mikser veya alıcıdan gelen ses beslemesi gibi çeşitli harici kaynakları tam olarak barındırabilir hale getirir.

Yaka Mikrofonu Dahildir

Maksimum görsel takdir için Blink 500 Pro TX'i birlikte verilen yaka mikrofonu ile geleneksel bodypack vericisi olarak kullanın. Omni lav mikrofonu bir yaka veya yakaya klipsleyin, ardından vericinin 3,5 mm girişine takın; verici otomatik olarak harici mikrofona geçer, böylece giriş kaynağını seçme zahmetine girmenize gerek kalmaz.

Yaka mikrofonu, hafif rüzgar, nefesler ve klima sistemlerinin neden olduğu gürültüyü azaltan bir köpük ön cam içerir. Daha güçlü rüzgar gürültüsünün daha fazla azaltılması için, mikrofona Saramonic LM-WS gibi ayrı olarak temin edilebilen tüylü bir ön cam (diğer adıyla windjammer) takılabilir.

Kararlı ve Basit 2,4 GHz Dijital Kablosuz

Tipik analog kablosuz sistemler TV ve radyo dalgalarından kaynaklanan parazitlere duyarlı olsa da, Blink 500 Pro dijital sistemi, televizyon, radyo yayınları ve UHF kablosuz mikrofon sistemlerinin ötesinde frekansları işgal eden 2,4 GHz bandında çalışarak bunu önler.

2,4 GHz spektrum dahilinde, Blink 500 Pro, 328 fite kadar görüş hattı mesafesindeki gürültü ve kesintileri azaltmak için otomatik kanal atlama özelliğine sahiptir ve standart Blink 500'ün maksimum mesafesini iki katına çıkarır. Optimum performans için, sınırlı ortamlar Wi-Fi / 2,4 GHz trafik ve minimum fiziksel engel önerilir.

Her Yerde Hazır

Lisans verme veya frekansları seçme konusunda endişelenmeyin; Blink 500 Pro sistemi, lisans gerektirmeyen 2,4 GHz bandını kullanır, böylece dünyanın her yerine gidebilir ve güvenilir, tamamen işlevsel bir kablosuz sisteme sahip olabilirsiniz.

OLED Ekranlar

Her bir Blink 500 Pro vericisi ve alıcısı, yüksek kontrastlı 128 x 64 piksel OLED ekran ile donatılmıştır ve iç ve dış mekanlarda içe aktarma ayarlarının tutarlı görünürlüğünü sağlar.

Verici Ekranı: Pil ölçer, sinyal gücü, gerçek zamanlı ses ekranı ve daha fazlası

Alıcı Ekranı: Alıcı ve iki adede kadar verici için pil ölçerler, sinyal gücü, çıkış modu ve daha fazlası

 

 

 

 

 

 

:

Diğer özellikler

  • Hafif, ultra kompakt muhafazalar
  • Alıcının ayakkabı montajlı yerleşik klipsi, kameranıza, kemerinize veya giysinize kolayca takılmasını sağlar
  • Dahili 8 saatlik lityum iyon piller, bir günde ekstra uzun atışlara veya birden fazla koş ve silah gösterisine devam etmenizi sağlar
  • Pilin yeniden şarj edilmesi ve uzun süreli güç için alıcı ve vericilerde mikro USB bağlantısı 
  • Basit güç bağlantısı için şarj kutusunda USB Type-C bağlantı noktası 
  • Her alıcıyla iki adede kadar verici kullanın
  • Aynı ortamda aynı anda 18 sisteme kadar çalıştırın
  • Bir kamera veya video kameraya bağlantı için altın kaplama 3,5 mm TRS kablosu içerir
  • Kulaklık jakı bulunan bir akıllı telefon veya tablete bağlantı için altın kaplama 3,5 mm TRS - TRRS kablosu içerir
  • Saramonic SR-25C35 adaptör kablosu (ayrı olarak satılır) aracılığıyla 2,5 mm mikrofon giriş jaklarıyla donatılmış Fuji kameralara bağlanın